Państwa partner do rozmowy

Zawsze kompetentny i pomocny

Indywidualne wsparcie dla wyższej jakości indywidualnych rozwiązań

VENSYS wyróżnia się bliskim kontaktem z klientem i profesjonalną inżynierią dla indywidualnie zaprojektowanych rozwiązań. Osobisty kontakt z naszymi klientami i szybka, nieskomplikowana wymiana informacji są dla nas najważniejsze.

Bezpośredni dostęp do właściwych informacji

Skorzystaj z możliwości rozmowy z naszymi ekspertami w zakresie sprzedaży, serwisu, zespołu szkoleniowego lub zarządzania projektami i zakupami. Bliska, osobista opieka, nawet po uruchomieniu projektu, jest dla nas rzeczą oczywistą. Prosimy o kontakt! Będziemy Cię wspierać z zaangażowaniem i fachową wiedzą.

 

Rozwój biznesu

Dział sprzedaży

Luis Fernando Beckel

Kierownik sprzedaży

T: +49 6821 9517 - 430 | M: +49 151 55706247
l.beckel@vensys.de

Theodor Peters

Sprzedaż USA | Dyrektor Zarządzający VENSYS Inc.

T: +1 (401) 295 0006 | M: +1 (226) 821 2102
t.peters@vensys.de

Michael Keller

Dyrektor Vensys Japan Inc. | Zastępca Kierownika Sprzedaży | Austria, Wielka Brytania, Irlandia i Japonia

T: +49 6821 9517- 419 | M: +49 171 3563126
m.keller@vensys.de

Dział marketingu

Sabrina Baumann

Kierownik ds. marketingu i public relations

T: +49 6821 9517 - 0
s.baumann@vensys.de

Dział zakupów

Dział kadr

Serwis

Roman Schmidt

Kierownik działu serwisu, wsparcia technicznego i monitoringu

T: +49 6821 9517 - 0
r.schmidt@vensys.de

Patrik Ney

Kierownik działu serwisu i monitoringu

T: +49 6821 9517 - 0
p.ney@vensys.de